Novinky

Samuel Šubert na testoch v Nemecku

Náš klient Samuel Šubert (ŠTK Šamorín) je v týchto dňoch na skúške v nemeckom Norimbergu FC v kategórií U19, ktoré hrá 1. Bundesligu. 

Patrik Horváth a Nicolas Sagan na testoch v Taliansku

Dvojica našich klientov a zároveň slovenských mládežníckych reprezentantov Patrik Horváth (ŠTK Šamorín) a Nicolas Sagan (FC Petržalka) absolvovala v týchto dňoch na skúške v talianskom Torino FC!

Naši hráči nominovaní do reprezentácie U18, U17, U16 a U15

Naši hráči dostali pozvánky na reprezentačný zraz:

Richard Benko prestupuje do Kisvárdy FC!

Richard Benko (2005) prestupuje z ŠTK Šamorín do prvoligovej maďarskej Kisvárdy FC, kde podpísal zmluvu na 3 roky. Richardovi držíme palce v novom pôsobisku.

Richard Benko podpísal svoju prvú profesionálnu zmluvu

Náš klient Richard Benko (2005) podpísal svoju prvú profesionálnu zmluvu s ŠTK Šamorín na nasledujúce 2 sezóny. 

Patrik Horváth na testoch v Portugalsku

Náš klient Patrik Horváth (2007), ktorý sa stal minulú sezónu najmladším hráčom v histórií druhej slovenskej ligy, je aktuálne na skúške v Portugalsku v klube Vitória Guimares.

Matej Jurička prestupuje ku účastnikovi Niké ligy

Najvyšší hráč druhej slovenskej futbalovej ligy Matej Jurička (2005) prestupuje z ŠTK Šamorín do klubu Niké ligy, FK Železiarne Podbrezová, kde podpísal zmluvu na 3 roky. Držíme palce!

Boris Rusnák podpísal zmluvu s FK Železiarne Podbrezová

Slovenský reprezentant do 17 rokov Boris Rusnák (2006) prestupuje z ŠK Slovan Bratislava do FK Železiarne Podbrezová, kde podpísal svoju prvú profesio

Mikuláš Bakaľa predĺžil zmluvu!

Kapitán prvoligovej Podbrezovej, Mikuláš Bakaľa (2001) predĺžil svoj súčasný kontrakt s klubom o ďalší rok a to do 31.12.2025.

Marko Bachna prestupuje do FK Železiarne Podbrezová

Marko Bachna (2007) sa sťahuje z ŠK Slovan Bratislava do FK Železiarne Podbrezová, kde podpísal profesionálnu zmluvu na 3 roky.

Matej Jurička so svojou prvou profesonálnou zmluvou

Brankár slovenskej reprezentácie do 18 rokov a zároveň nás klient Matej Jurička podpísal svoju prvú profesionálnu zmluvu s ŠTK Šamorín s

Jakub Luka nominovaný do 21ky

Naši hráči dostali pozvánky na reprezentačný zraz:

Patrik Horváth s debutom v mužskom futbale!

Patrik Horváth (2007) sa stal v piatok podľa renomovaného portálu transfermarkt, najmladšie debutujúcim futbalistom v druhej najvyššej slovenskej súťaži.

Naši hráči nominovaní do reprezentácie Slovenska!

Naši hráči dostali pozvánky na reprezentačné zrazy:

Marko Behan prestupuje do 1. FC Slovácko

Náš klient Marko Behan (2008) prestúpil z FK Dubnica nad Váhom do českého mužstva 1. FC Slovácko.

Dániel Knesz prestupuje do KFC Komárno!

Dániel Knesz (2005) sa sťahuje zo ŽP Šport Podbrezová do KFC Komárno, kde má podpísanú zmluvu do 30. júna 2025. Veľa šťastia Dany!

Patrik Hanes podpísal svoju prvú profesionálnu zmluvu

Naš hráč Patrik Hanes (2004) podpísal svoju prvú profesionálnu zmluvu v klube FK Železiarne Podbrezová do 24.1.2027. Hanymu gratulujeme k ďalšiemu dôležitému kroku v kariére.

Nicolas Sagan na testoch v 1.FC Nürnberg.

Náš klient a reprezentant do 17 rokov Nicolas Sagan (2007, FC Petržalka) absolvuje v týchto dňoch skúšku v nemeckom klube 1.FC Nürnberg.

Jakub Rakyta predĺžil zmluvu s MFK Ružomberok!

Náš klient a slovenský reprezentant do 20 rokov Jakub Rakyta (2003) predĺžil zmluvu so svojím materským klubom MFK Ružomberok do 31.5.2026

Naši hráči nominovaní do reprezentácie Slovenska!

Naši hráči dostali pozvánky na reprezentačné zrazy: