U/09 - Autumn Cup 2018

Young Talents o.z. pripravujúce futbalové turnaje pre mladé nádeje Slovenska, pripravilo 15.decembra 2018 v ŠH v Močenku halový turnaj kategórie U9 - hráči nar. po 1.1.2010. Podujatia sa zúčastnilo desať mužstiev. 

Výsledky stretnutí v skupine A:

FK Močenok - SSC Fénix Nové Zámky 0:8
PFA ViOn Zl.Moravce/Vráble - FC Spartak Trnava 0:3
SDM Domino Bratislava - FK Močenok 5:1
FC Spartak Trnava - SSC Fénix Nové Zámky 1:2
SDM Domino Bratislava - PFA ViOn Zl.Moravce/Vráble 2:1
FK Močenok - FC Spartak Trnava 1:7
PFA ViOn Zl.Moravce/Vráble - SSC Fénix Nové Zámky 1:5
FC Spartak Trnava - SDM Domino Bratislava 3:3
FK Močenok - PFA ViOn Zl.Moravce/Vráble 1:1
SDM Domino Bratislava - SSC Fénix Nové Zámky 2:2

 

Výsledky stretnutí v skupine B:

FKM Nové Zámky - FK Slovan Duslo Šaľa 0:3
FK Slovan Levice - FKP Dúbravka Bratislava 0:3
FŠMH Jupie Banská Bystrica - FKM Nové Zámky 1:0
FKP Dúbravka Bratislava - FK Slovan Duslo Šaľa 0:1
FŠMH Jupie Banská Bystrica - FK Slovan Levice 2:1
FKM Nové Zámky - FKP Dúbravka Bratislava 2:1
FK Slovan Levice - FK Slovan Duslo Šaľa 0:3
FKP Dúbravka Bratislava - FŠMH Jupie Banská Bystrica 0:1
FKM Nové Zámky - FK Slovan Levice 5:0
FŠMH Jupie Banská Bystrica - FK Slovan Duslo Šaľa 4:0

 

Stretnutie o umiestnenie v turnaji:

o 9. miesto:                                 FK Močenok - FK Slovan Levice           1:2

o 7. miesto:                                PFA ViOn Zl.Moravce/Vráble - FKP Dúbravka Bratislava  1:4

o 5. miesto:                                FC Spartak Trnava  -  FKM Nové Zámky   1:2

o 3. miesto:                                SDM Domino Bratislava  -  FK Slovan Duslo Šaľa  3:3    p.k. 2:1

Finále:                                       SSC Fénix Nové Zámky  -  FŠMH Jupie Banská Bystrica  0:1

 

Konečné poradie turnaja "Autumn cup 2018" v tabuľke:

P.č. názov mužstva
1. FŠMH Jupe Banská Bystrica
2. SSC Fénix Nové Zámky
3. SDM Domino Bratislava
4. FK Slovan Duslo Šaľa
5. FKM Nové Zámky
6. FC Spartak Trnava
7. FKP Dúbravka Bratislava
8. PFA ViOn Zl.Moravce/Vráble
9. FK Slovan Levice
10. FK Močenok

 

Vyhodnotenie jednotlivcov turnaja:

najlepší brankár:   VACULČÍK Tomáš  (Jupie B.Bystrica)

najlepší strelec:     FILO Tobias  (SSC Fénix N.Zámky)

najlepší hráč:        SZOCS Daniel  (Slovan Duslo Šaľa)

Rubrika: Turnaje